TÁBOR

Dětský tábor pořádá leteckomodelářský klub Rakovník každý rok v půlce srpna na svém modelářském letišti. Forma tábora je denní, tzn. že rodiče ráno přivezou dítě na tábor a odpoledne si ho vyzvednou. Náplní tábora je naučit se základům stavby modelů a pak výuka řízení rc klubových modelů.

 

 

Modelářský tábor 2016

Tento rok je modelářský tábor v termínu: 15.8. - 19.8.2016 Přihlášky či bližší informace směřujte na Milan Hůla, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Číst dál...

Modelářský tábor 2015

V letošním roce pořádal LMK Rakovník příměstský modelářský tábor až v posledním týdnu školních prázdnin. Zúčastnilo se ho 11 dětí, kterým se stabilně věnovali 4 vedoucí. Stavba modelů probíhala ve vojenských stanech opět zapůjčených a postavených hasiči HZS Rakovník, za což jim i tímto děkujeme.
Číst dál...

Dětský modelářský tábor 2013

I v letošním roce uspořádal LMK Rakovník pro mladé modeláře, navštěvující v průběhu roku modelářský kroužek, ale i pro další nové zájemce o leteckou modelařinu dva turnusy příměstského modelářského tábora. Výhodou pro pořádání tábora je již vybudované stálé vybavení
Číst dál...

Dětský modelářský tábor 2010

V letošním roce se příměstský modelářský tábor uskutečnil ve dvou týdenních turnusech, přičemž část dětí využilo možnost zúčastnit se obou turnusů.Tábor probíhal v modelářském areálu, který je na ploše letiště rakovnického aeroklubu, ve dvou stanech zapůjčených Hasičským záchranným sborem Rakovník.
Číst dál...

Modelářský tábor 2009

V termínu odCIMG0314 17.8. do 22.8.2009 jsme  realizovali 2. turnus modelářského tábora našeho LMK pro děti. Vzhledem k tomu, že se jednalo již o druhý běh, měli jsme  situaci jednodušší v tom, že veškeré zázemí tábora bylo postaveno, vše připraveno, drobné nedostatky odstraněny.
Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Počasí na letišti

Web Airshow

Airshow

Web ASTR

ASTR

Web LKRK

LKRK

Kudy na letiště

Navigace

QR pro navigaci

Děkujeme

Mraky, déšť

Vítr