DRAKIÁDA

 

Rakovnická drakiáda 2015

Tak jako posledních 24 let, tak i letos proběhla na letišti Leteckomodelářského klubu Rakovník drakiáda. Hlavní organizátor Dům dětí a mládeže s společně s modeláři a za podpory MÚ Rakovník a P&G Rakona připravili na danou akci výborné zázemí. DDM všem dětem přidělili startovní čísla, aby mohli být vyhodnocováni ti nejlepší draci. Zároveň si děti mohli užít i spoustu soutěží v průběhu celé drakiády. 
Číst dál...

20. Rakovnická drakiáda 2011

Okolo čtyř stovek účastníků a sto dvacet draků! Taková byla účast letošní, v pořadí již 20. ročníku Drakiády, kterou pro děti i dospělé s úspěchem připravil rakovnický Dům dětí a mládeže ve spolupráci s Letecko modelářským klubem Rakovník.
Číst dál...

Rakovnická drakiáda 2008

Rakovnická drakiáda má za sebou další úspěšný ročník. Pořadatelé z DDM Rakovník a LMK Rakovník mohou být spokojeni. Snad každý z nás zná z obrázků malíře Josefa Lady dva symboly podzimu – pečení brambor a pouštění draků. Zatímco dnes už dým bramborové natě na polích najdete spíše výjimečně,
Číst dál...

Drakiáda 14.10.2006

Rakovník – Úctyhodných patnáct ročníků má za sebou rakovnická drakiáda, kterou tradičně na rakovnickém letišti pořádá DDM Rakovník a Leteckomodelářský klub Rakovník, letos za finanční podpory grantu MěÚ Rakovník „Neseďme doma“ a Metal Aliance Rakovník. Jubilejní patnáctá drakiáda je ve své historii i možná rekordní, do oblak nad letiště vzlétlo celkem 81 draků a někteří se vydali skutečně vysoko.
Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Počasí na letišti

Web Airshow

Airshow

Web ASTR

ASTR

Web LKRK

LKRK

Kudy na letiště

Navigace

QR pro navigaci

Sponzor

Mraky, déšť

Vítr