OSTATNÍ AKCE

Rakovnické polétání 14.8.-15.8. 2021

Všechny piloty srdečně zveme na modelářský víkend Rakovnické polétání 2021 (MOAS) ve dnech 14.8. - 15.8.2021. Nejsou vyžadovány žádné přihlášky. Akce je pro všechny modeláře, kteří chtějí polétat a posedět s partou modelářů létat se bude na velké ploše AK Rakovník a na asfaltu 80 x 16 m. příjezd možný v pátek, jídlo zajištěno sobota neděle, večer hudba Jára Chroustovský. pro případné info piště na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     Vážení příznivci akce Model Air Show Rakovník, bohužel Vás všechny musíme zklamat. Akce se letos neuskuteční z důvodu covidu. Danou akci začínáme připravovat koncem listopadu a všichni víme jak zimní měsíce vypadaly a proto odhadnout situaci na léto bylo problematické, jak pro pořadatele, tak i pro naše partnery. Zkusili jsme situaci přehodnotit ještě v březnu, který jsme si stanovili jako nejzažší termín pro začátek příprav. Bohužel březen byl co se týkalo covid restrikcí ještě horší než zimní měsíce bez jasného výhledu jaké podmínky budou platit v létě. A teď ta nejlepší možná zpráva. V daném termínu 14.8. - 15.8. 2021 uspořádáme náhradní akci Rakovnické polétání 2021. Akce bude bez doprovodného programu. Budou pouze piloti, nebude stanoven letový program, piloti budou létat podle vlastní nálady. Akce bude pojata jako třídenní relaxační modelářský víkend :-) Létat se bude v pátek na modelářské ploše, v sobotu na ploše velkého letiště a v neděli na modelářské ploše. Protože jsme už déle nemohli vydržet bez našich přátel (spíš pochlubit se kdo co má nového), proto jsme připravili alespoň tuto menší akci.     
Číst dál...
 

Zimní létání v hale

I tento rok rakovničtí modeláři mohou létat celý rok. Letos přibyla jedna novinka, a to je, že kromě tělocvičny 1. ZŠ letos létáme ještě i v rakovnické sportovní hale. Takže nyní máme dvě zimní krytá "letiště" díky podpoře MÚ Rakovník, programu KAMIK a P&G Rakona. 
Číst dál...

Letecký ples 2014

Na jediném rakovnickém plese kroužila nad tanečním parketem letadla. Také sem přesně patřila. Ples byl totiž letecký a uspořádali ho už potřetí členové Aeroklubu Rakovník. Vůbec z celého programu návštěvníci poznali, že jsou mezi letci. Vedle ukázek modelů letadel,
Číst dál...

Letecký ples 2013

Předem bych chtěl poděkovat všem kteří se zúčastnili leteckého bálu tuto sobotu a důstojně reprezentovali náš klub a modelářství vůbec. Jako výborná věc se ukázal nápad s létajícími žraloky, které se nám podařilo zprovoznit dva a byli hvězdami celého plesu.
Číst dál...

Model Air Show 2012

Vrtulníky, bojová letadla z první i druhé světové války, letadla upoutaná na lankách opisující kruh kolem pilota. Vedle toho v jednu chvíli vlečná (motorové letadlo)vytahovala do vzduchu jeden kluzák za druhým. Mezi nimi i L - 13 Blaník, který už jinde nelétá
Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Počasí na letišti

Web Airshow

Airshow

Web ASTR

ASTR

Web LKRK

LKRK

Kudy na letiště

Navigace

QR pro navigaci

Děkujeme

Mraky, déšť

Vítr