TÁBOR

Dětský tábor pořádá leteckomodelářský klub Rakovník každý rok v půlce srpna na svém modelářském letišti. Forma tábora je denní, tzn. že rodiče ráno přivezou dítě na tábor a odpoledne si ho vyzvednou. Náplní tábora je naučit se základům stavby modelů a pak výuka řízení rc klubových modelů.

 

 

Modelářský tábor 2020 - pozvánka

 Vážení rodiče, termín letošního příměstského modelářského tábora bude probíhat ve dvou týdnech a to od 10.8. – 14.8. a 17.8. - 21.8.2020. Vaše děti budeme očekávat každý den v našem modelářském areálu na rakovnickém letišti, pokud možno do 8. hodiny ráno, kdy tábor oficiálně začíná.. Příjezd k nám je po silnici od Valea k areálu rakovnického aeroklubu. Zde pojedete stále rovně kolem plotu areálu Aeroklubu Rakovník západním směrem, dokud neuvidíte světle modrou klubovnu a poblíž 2 bílé párty stany – zde je náš areál. 
Číst dál...

Modelářský tábor 2017

„Tady je nějaká boule, asi tříska, zkus ji odstranit. Vezmi si skalpel, nůž je na to moc tupý,“ radil Jan Kratochvíl, jeden z vedoucích tábora rakovnických leteckých modelářů na letišti Honzovi Veselému, který si tu dodělával model letadla Vipan.  
Číst dál...

Modelářský tábor 2016

Tento rok je modelářský tábor v termínu: 15.8. - 19.8.2016 Přihlášky či bližší informace směřujte na Milan Hůla, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Číst dál...

Modelářský tábor 2015

V letošním roce pořádal LMK Rakovník příměstský modelářský tábor až v posledním týdnu školních prázdnin. Zúčastnilo se ho 11 dětí, kterým se stabilně věnovali 4 vedoucí. Stavba modelů probíhala ve vojenských stanech opět zapůjčených a postavených hasiči HZS Rakovník, za což jim i tímto děkujeme.
Číst dál...

Dětský modelářský tábor 2013

I v letošním roce uspořádal LMK Rakovník pro mladé modeláře, navštěvující v průběhu roku modelářský kroužek, ale i pro další nové zájemce o leteckou modelařinu dva turnusy příměstského modelářského tábora. Výhodou pro pořádání tábora je již vybudované stálé vybavení
Číst dál...

Dětský modelářský tábor 2010

V letošním roce se příměstský modelářský tábor uskutečnil ve dvou týdenních turnusech, přičemž část dětí využilo možnost zúčastnit se obou turnusů.Tábor probíhal v modelářském areálu, který je na ploše letiště rakovnického aeroklubu, ve dvou stanech zapůjčených Hasičským záchranným sborem Rakovník.
Číst dál...

Modelářský tábor 2009

V termínu odCIMG0314 17.8. do 22.8.2009 jsme  realizovali 2. turnus modelářského tábora našeho LMK pro děti. Vzhledem k tomu, že se jednalo již o druhý běh, měli jsme  situaci jednodušší v tom, že veškeré zázemí tábora bylo postaveno, vše připraveno, drobné nedostatky odstraněny.
Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Počasí na letišti

Web Airshow

Airshow

Web ASTR

ASTR

Web LKRK

LKRK

Kudy na letiště

Navigace

QR pro navigaci

Sponzor

Mraky, déšť

Vítr