×

Upozornění

JFile: :read: Nelze otevřít soubor: https://api.flickr.com/services/rest/?method=flickr.photosets.getPhotos&photoset_id=72157653633999266&format=json&media=photos&per_page=150&api_key=87f4e9b579c0a19258d83c87072ab638&nojsoncallback=1&extras=date_upload,date_taken,owner_name,original_format,last_update,tags,o_dims,views,media,path_alias,url_sq,url_t,url_s,url_m,url_o

 

 

 

 

Jarní pohár RCEN 2009

Soutěž se vydařila, neboť počasí podle předpovědi přálo, foukal slabý východní vítr a od rána po rozplynutí oparu svítilo dle předpovědi slunce. Teplota také přímo letní, přála stoupavým proudům pomáhajícím modelům v letu. Přes všechny zmíněné superlativy se sešlo k soutěžním letům pouhých pět soutěžících.

Soutěž přesto proběhla dle platných pravidel a létalo se dokonce na šest kol.
První nalétal dokonce z 1950 možných bodů 1900. Byl jím pan Mlejnek Jan z modelklubu Lipence. Díky počasí modeláři po ukončení soutěže oprášili po zimě svoje modely a do večerních hodin je proháněli po sluncem rozzářené obloze. Tímto bych chtěl také pozvat příznivce modelářství a letectví prvního května v odpoledních hodinách na tradiční zahájení modelářské činnosti na rakovnickém letišti, kdy zahájíme sezónu malým leteckým dnem.
Více z této kategorie: RCEN - memoriál Ing. V. Somola »
zpátky nahoru

Počasí na letišti

Web Airshow

Airshow

Web ASTR

ASTR

Web LKRK

LKRK

Kudy na letiště

Navigace

QR pro navigaci

Děkujeme

Mraky, déšť

Vítr