Modelářský tábor 2020 - pozvánka Doporučený

 Vážení rodiče,
termín letošního příměstského modelářského tábora bude probíhat ve dvou týdnech a to od 10.8. – 14.8. a 17.8. - 21.8.2020. Vaše děti budeme očekávat každý den v našem modelářském areálu na rakovnickém letišti, pokud možno do 8. hodiny ráno, kdy tábor oficiálně začíná.. Příjezd k nám je po silnici od Valea k areálu rakovnického aeroklubu. Zde pojedete stále rovně kolem plotu areálu Aeroklubu Rakovník západním směrem, dokud neuvidíte světle modrou klubovnu a poblíž 2 bílé párty stany – zde je náš areál. 

Nevjíždějte tedy do prostoru areálu Aeroklubu. Výuka stavby modelů a létání s nimi bude prováděna ve zmiňovaných párty stanech pod dohledem zkušených instruktorů a vedoucích. Veškeré nářadí i materiál na stavbu modelů zajistíme, přesto je možné přivézt si třeba i vlastní nedodělaný model a zde si ho dokončit. Za vhodných povětrnostních podmínek budeme provádět průběžně výuku RC létání s našimi klubovými modely nebo létání s již postavenými modely na naší modelářské ploše. Připravenu máme návštěvu domovského Aeroklubu. Na závěr tábora připravíme soutěž pro účastníky tábora se zhotovenými modely. V letošním roce bude tábor dvoutýdenní, přesto je možno zúčastnit se i jen jednoho týdne. Při účasti na obou turnusech je však více času na získání potřebných dovedností pro stavbu modelů a létání s nimi i na výuku RC létání (dálkové ovládání modelů), kterému se chceme věnovat především. Tábor je pro děti od 2. třídy výše. Cena za 1 týden je 1000,-Kč a platí se na místě první den tábora. Ostatní náklady nese LMK Rakovník, SMČR a město Rakovník. Oběd pro zájemce nám budou vozit z restaurace a na letišti ho budeme jen vydávat, jídlo je přizpůsobeno pro děti, cena 1 oběda včetně polévky bude kolem 80,-Kč. Odběr jídla není povinný, jídlo si můžou přinést děti vlastní. Nápoje (limonády,minerálky) budou za běžné ceny k zakoupení v naší klubovně, stejně tak i nějaké sušenky, tatranky apod. Doporučujeme si přesto přinést ještě vlastní svačinu. Pro případ špatného počasí je vhodné přibalit dětem i gumovou obuv, pláštěnku a teplejší oblečení. Konec výuky je vždy v 16.00, je ale možné si dítě po dohodě vyzvednout dříve nebo později.

Přihlášky či dotazy pište nebo volejte na vedoucího tábora, J. Kratochvíla

Jan Kratochvíl
tel: 739 763 169
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Jak to vypadalo na minulých ročnících můžete vidět zde

 

 

 

Více z této kategorie: « Modelářský tábor 2017
zpátky nahoru

Počasí na letišti

Web Airshow

Airshow

Web ASTR

ASTR

Web LKRK

LKRK

Kudy na letiště

Navigace

QR pro navigaci

Sponzor

Mraky, déšť

Vítr